אודות

יצירה קולנועית שנוגעת באנשים וגורמת להם לפתוח את הלב והכיס

תעשיית גיוס הכספים בישראל התפתחה בשנים האחרונות למימדי ענק והגיעה למצב שכמעט כל עמותה ומוסד בישראל בונה מערך שלם לגיוס כספים, התחום נהיה מאוד פרוץ, הביקוש גדל ואיתו גם חוסר ההבנה בתחום. כדי שעמותה תצליח לגייס המונים, משקיעים ותורמים גדולים למטרה נעלה, לא די במערך ביצוע טכני וחשיבה יצירתית, צריך לעבוד נכון ולהביא קבלות מהשטח, גיוס כספים מצריך כתפיים רחבות ואחריות גדולה, שכן מאחורי פרויקט כזה ישנה השקעה גדולה של כספים ומשאבים.

פרויקטים שגייסו מליונים למטרות טובות בעולם

חברת RICH CREATION יצרה בשנים האחרונות סרטים לעמותות, מוסדות וישיבות שגייסו מיליוני שקלים במגזר החרדי והכללי. מאחורי כל סרט כזה נעשית חשיבה מעמיקה כדי לפתוח את הלבבות של קהל היעד באופן שיגרום להם לפתוח את הכיס למטרה הגדולה של העמותה. הכוח שלנו הוא לעורר את הרגש כך שכולם ירצו להיות שותפים ולקחת חלק בבשורה. בפיצוח הרעיון שמוביל לתוצאות, אנחנו לוקחים בחשבון את התאמת סוג הסרטים, האורך והמבנה שלהם, לכל מהלך הגיוס מתחילתו עד סופו, עם הסתכלות על התוכנית הכוללת של הגיוס, כאשר המטרה הכספית הגדולה עומדת מול העיניים שלנו. כך הסרטים מייצרים סיפור הצלחה.
יש הבדל מאוד משמעותי בין לקחת למעמד גיוס כספים חברה שמייצרת סרטי תדמית, לבין חברת הפקות סרטים שמומחית בלייצר סרטים שמצליחים לגייס כספים, ליצור מעורבות קהילתית והרשמות עם תוצאות עוצמתיות בשטח!
אצלנו זו חשיבה ובניה אחרת לגמרי של כל ההפקה והסרטונים, אנחנו בונים ויוצרים את הסרט למטרה אחת חשובה < כמה כסף זה הולך לייצר?
במהלך השנים בנינו שיטה ייחודית שגורמת לסרטים שלנו לגייס כספים.

שאלה? כתבו לנו: